آباژور ایستاده مدرن

آباژور ایستاده مدرن

آباژور ایستاده مدرن زیبایی خاصی به فضای منزل می دهد. امروزه می توانید از این وسیله به عنوان یک منبع نور استفاده کنید. گاه برخی از افراد آباژور ایستاده را در کنار منابع نور دیگر قرار می دهند. این وسیله می تواند به عنوان یکی از عناصر اصلی دکوراسیون داخلی منزل شما محسوب شود.

آباژور ایستاده مدرن زیبایی خاصی به فضای منزل می دهد. امروزه می توانید از این وسیله به عنوان یک منبع نور استفاده کنید. گاه برخی از افراد آباژور ایستاده را در کنار منابع نور دیگر قرار می دهند. این وسیله می تواند به عنوان یکی از عناصر اصلی دکوراسیون داخلی منزل شما محسوب شود. برخی از انواع این وسیله بصورت رومیزی استفاده می شود که آن ها هم زیبایی خاص خود را دارند ولی آباژور ایستاده مدرن جذابیت بیشتری به محیط خواهد بخشید.

توجه به یک سری نکات به هنگام خرید آباژور ایستاده مدرن ضروری است. قبل از خرید آباژور بهتر است هدف و نیاز خود را از خرید این محصول را مشخص کنید. مشتری می تواند این وسیله را تنها به منظور تزیین خانه به کار گیرد. گاه نیز ممکن است آن را به عنوان یک وسیله کاربردی خریداری کند. امروزه انتخاب وسایل خانه تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی دارد. تهیه وسایلی مثل آباژور ایستاده مدرن می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای افزایش جلوه و زیبایی خانه محسوب شود.

آباژور ایستاده مدرن با طراحی خاص

آباژور ایستاده مدرن به دلیل ارتفاع مناسبی که دارد دیگر روی میز قرار نمی گیرد بلکه شما می توانید آن را به راحتی در کنار مبل و یا گوشه منزل خود قرار دهید. افرادی که به لوستر و چراغ های تزیینی علاقمند هستند می توانند از آباژور ایستاده مدرن نیز برای تکمیل دکوراسیون منزل خود استفاده کنند.

استفاده از آباژور در فضای نشیمن یک خانه انتخاب بسیار مناسبی است. معمولاً رنگ های پر زرق و برق و زیبای این وسیله می تواند زیبایی اتاق پذیرایی شما را دو چندان کند برای داشتن دکوراسیون مدرن و شیک نیازی به خرید لوازم فاخر و بسیار گران قیمت نیست بلکه گاه تنها با خرید آباژور ایستاده مدرن می توان تغییر چشمگیری در دکور خانه ایجاد کرد.

سعی کنید به هنگام خرید به ظاهر و شکل هندسی آباژور دقت کنید تا با سایر چیدمان منزل شما هماهنگی داشته باشد. در غیر این صورت ممکن است در چیدمان لوازم خانه شما یک ناهماهنگی ایجاد شود. خرید آباژور معمولا به دو منظور صورت می گیرد. برخی از افراد تنها به دنبال تهیه یک وسیله تزیینی هستند و برخی دیگر به دنبال بهبود نورپردازی داخل منزل خود هستند در واقع شما با تهیه آباژور ایستاده مدرن می توانید هم از زیبایی و هم نورپردازی آن استفاده کنید.

بهترین مکان برای آباژور ایستاده مدرن

به طور کلی آباژور ایستاده مدرن چندان ابعاد بزرگی ندارد بنابراین فضای زیادی را نیز اشغال نخواهد کرد. برخی از افراد هر فضای خالی که دارند را برای قرار گیری آباژور در نظر می گیرند و به اصول و قانون خاصی توجه نمی کنند. انتخاب آباژور ایستاده مدرن و شیک برای هر خانه ای با هر سبکی اهمیت زیادی دارد و نشان دهنده حسن سلیقه انتخاب شما به دیگران خواهد بر همین اساس برای افزایش تاثیر زیبایی این وسیله باید فضای مناسبی را برای آن در نظر گرفت.

اگر در ورودی خانه شما راهرو و یا هر فضای کوچک مشخص دیگری نیز وجود دارد، می توانید آباژور را آنجا قرار دهید. کنار شومینه نیز فضای مناسبی برای قرار دادن آباژور ایستاده مدرن است. شومینه خود به تنهایی موجب زیبایی خانه شما است و حال اگر در کنار آباژور جذابی نیز قرار دهید می توانید زیبایی بیشتری ایجاد کنید.

برخی از افراد هنگام تماشای تلویزیون از نور کم فضا شکایت می کنند. در چنین شرایطی قرار دادن یک آباژور با نور ملایم و مناسب می تواند انتخاب درستی باشد. علاوه بر این بسیاری از طراحان دکوراسیون از قرار دادن آباژور کنار تلویزیون استقبال می کنند. بخصوص مدل آباژور های باریک و مدرنی که امروزه بسیار رایج شده است.

پایه آباژور ایستاده و یا کلاهک آن طرح و رنگ مشخص دارد که شما هنگام انتخاب آن باید یک تصویر کلی از رنگ و ظاهر خانه خود در نظر داشته باشید. در غیر این صورت ممکن است آباژور خریداری شده برای ظاهر خانه مشا چندان مناسب نباشد و چهره خانه شما را شلوغ جلوه دهد.

انتخاب بهترین مکان برای آباژور ایستاده
انتخاب بهترین مکان برای آباژور ایستاده

مشخصات آباژور ایستاده مناسب

امروزه داشتن دکوراسیون داخلی جذاب و ایده آل خواسته بیشتر مردم است. به همین خاطر تنوع مدل و شکل ظاهری انواع آباژور بسیار پیشرفت کرده است. بر همین اساس همه افراد می توانند بهترین و مناسب ترین آباژور را با بودجه ای که در نظر دارند برای منزل خود خریداری کنند. هنگام خرید این وسیله ابتدا باید به سبک دکوراسیون منزل خود توجه کنید. برای مثال اگر چیدمان خانه شما در راستای سبک کلاسیک است پس باید آباژور ایستاده کلاسیک نیز تهیه کنید.

یکی از نکات مهم در مورد خرید این وسیله میزان نوردهی آن است. بهتر است قبل از خرید فضای مشخصی را برای قرار دادن آباژور مشخص کنید تا از این طریق بهتر بتوانید میزان نوردهی لازم این وسیله را مشخص کنید. برای مثال  آباژور ایستاده ای که برای پذیرایی انتخاب می شود باید نوردهی بسیار بالایی داشته باشد زیرا تامین نور پذیرایی در افزایش زیبایی محیط پذیرایی تاثیر زیادی دارد. اما در دکوراسیون اتاق خواب ، آباژور نیازی به نوردهی چندان زیاد ندارد بلکه نوردهی آن باید ملایم باشد که افراد بتوانند به خوبی در اتاق خواب استراحت کنند.

مشخصات آباژور ایستاده مناسب
مشخصات آباژور ایستاده مناسب

اندازه و ابعاد مناسب آباژور ایستاده مدرن

انتخاب اندازه و ارتفاع آباژور ایستاده مدرن تا حد زیادی به سلیقه شخص بستگی دارد و نمی توان برای آن قانون و یا قاعده خاصی را در نظر گرفت. بهتر است قبل از خرید فاصله مکان آباژور با پریز برق را به طور تقریبی در نظر داشته باشید. زیرا گاه برخی از آباژورها طول سیم کوتاهی دارند بر همین اساس نمی توان به آسانی سیم این وسیله را به پریز برق وصل کرد.

حتماً ایمنی آباژور را در نظر بگیرید، معمولاً پایه این وسیله را محکم و پهن تر از نسبت بالایی آن می سازند تا بدون نیاز به هیچ کمکی ایستاده قرار بگیرد. در غیر این صورت ممکن است با کوچکترین ضربه ای جابه جا شود و یا حتی بشکند. امروزه در طراحی بیشتر آباژور ها کلید روشن و خاموش را پوشش می دهند تا در معرض دید نباشد این موضوع هم از نظر ایمنی و هم از نظر جنبه ظاهری این وسیله اهمیت دارد.

مقالات مرتبط

آباژور ایستاده مدرن

آباژور ایستاده مدرن

آباژور ایستاده مدرن زیبایی خاصی به فضای منزل می دهد. امروزه می توانید از این وسیله به عنوان یک منبع نور استفاده کنید. گاه برخی

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب