جدیدترین مدل کابینت

چگونه با جدیدترین مدل کابینت رونق تازه ای به آشپزخانه بدهیم؟

کابینت ها به عنوان مرکزی ترین نقطه کانونی در آشپزخانه شناخته می شوند. بنابراین انتخاب جدیدترین مدل کابینت می تواند چهره آشپزخانه شما را جلا دهد.

مقدمه

افرادی که سن و سال شان قد میدهد و گذشته ها را با وضوح بیشتری به خاطر می آورند حتما به یاد دارند که آشپزخانه در زمان های گذشته در حصار چاردیواری بود. آشپزخانه ها همچون یک اتاقک محصور دور از دید افراد بود و چیدمان آن چندان تفاوتی در اوضاع و احوال خانه نداشت. اما امروزه روز داستان فرق کرده. آشپزخانه ها به صورت یکپارچه با منزل طراحی می شوند. دکوراسیون آشپزخانه دیگر جزئی از دکوراسیون منزل است. به همین دلیل افراد این روزها به دنبال جدیدترین مدل کابینت هستند.

با استفاده از کابینت های شیک و چشم نواز می توان رونقی تازه به دکوراسیون داخلی خانه داد. متریال های نوین در ساخت جدیدترین مدل کابینت کاربرد زیادی پیدا کرده اند. از طرفی طراحان خلاقیت را چاشنی کار کرده اند و طراحی های جذابی برای کابینت ها ارائه داده اند. بنابراین دست شما در انتخاب جدیدترین مدل کابینت متناسب با نوع دکوراسیون خانه کاملا باز است. شما می توانید بر اساس چیدمان مدرن یا کلاسیک خانه تان دست به خرید کابینت بزنید. در این مطلب قصد بررسی انواع مختلفی از جدیدترین مدل کابینت را داریم. اگر می خواهید رونقی تازه به خانه تان بدهید با ما همراه شوید.

جدیدترین مدل کابینت می تواند رونق آشپزخانه تان را دو چندان کند
جدیدترین مدل کابینت می تواند رونق آشپزخانه تان را دو چندان کند

کابینت های گلاس؛ جدیدترین مدل کابینت برای خانه های مدرن

یکی از بهترین انتخاب هایی که می توانید در خرید جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه داشته باشید کابینت های گلاس است. کابینت های گلاس همان کابینت ام دی اف آشپزخانه است که روکشی براق و صیقلی بر تن آن کشیده شده. روکش این نوع کابینت از پلکسی گلاس می باشد که انعکاسی درخشان و جذاب از نور را بازتاب می کند. این کابینت ها می توانند فضای آشپزخانه شما را وسیع تر نشان دهند. بنابراین می توان کابینت های گلاس را انتخابی عالی برای آشپزخانه مدرن و کوچک دانست. چنانچه طرفدار دکوراسیون مینیمال هستید می توانید دست به انتخاب کابینت های گلاس بزنید. چنانچه می خواهید کمی به فضای آشپزخانه روح بدهید می توانید از رنگ هایی چون لیمویی، صورتی، سبز، قرمز یا قهوه ای استفاده کنید. کابینت های گلاس سفید می تواند فضای آشپزخانه را بسیار تمیز و درخشان نشان دهد.

نمونه ای از کابینت گلاس
نمونه ای از کابینت گلاس

کابینت ام دی اف فوق برجسته، نمونه ای بارز از جدیدترین مدل کابینت

چوب های طبیعی دارای قیمت بالایی هستند. بنابراین استفاده از آن ها در ساخت جدیدترین مدل کابینت می تواند هزینه تمام شده را بالا ببرد. به جای استفاده از چوب طبیعی طراحان به ساخت کابینت ام دی اف فوق برجسته روی آورده اند. این کابینت ها دارای سطحی با طرح برجسته اند که شباهت زیادی به بافت چوب طبیعی دارد. طرح و نقش های جذابی را می توان در کابینت ام دی اف فوق برجسته پیدا کرد. بافت زیبای چوب طبیعی و رگه های نامنظم آن را می توان در سطح این مدل کابینت به خوبی رویت کرد. اگر می خواهید حسی از طبیعت را به آشپزخانه تان بیاورید این انتخاب میتواند برایتان عالی باشد. کابینت ام دی اف فوق برجسته دارای قیمت اقتصادی و ظاهری شیک است. این کابینت برای خانه های مدرن با دکوراسیون امروزی بسیار مناسب می باشد.

بافت طبیعی چوب در کابینت حسی از طبیعت را در آشپزخانه تان زنده خواهد کرد
بافت طبیعی چوب در کابینت حسی از طبیعت را در آشپزخانه تان زنده خواهد کرد

کابینت شیشه ای، جدیدترین مدل کابینت در نورپردازی آشپزخانه

یکی از جذاب ترین انتخاب ها که می توانید در جدیدترین مدل کابینت داشته باشید خرید کابینت شیشه ای است. کابینت های شیشه ای را می توانید با جلوه ی مات یا شفاف خریداری کنید. برخی از کابینت های شیشه ای دارای الگوهای طرح دار هندسی روی بدنه خود هستند. اگر خانه ای مدرن دارید کابینت شیشه ای خوراک خانه تان است! شما می توانید کابینت شیشه ای را به تنهایی و یا با ترکیب چوب در آشپزخانه تعبیه کنید.

نکته مهمی که تعبیه کابینت شیشه ای به عنوان جدیدترین مدل کابینت با خود به همراه دارد امکان نورپردازی در آشپزخانه است. شما می توانید درون این کابینت ها لامپ های توکار یا ریسه نورانی تعبیه کنید. بنابراین با روشن کردن این لامپ ها جلوه ای درخشان روی ظروف چیده شده در کابینت خواهد افتاد. سطح براق و صیقلی ظروف زیبای شما زیر تلالو نور می تواند چشم اندازی جذاب در آشپزخانه خلق کند. باید این صحنه را از نزدیک رویت کنید تا متوجه عمق زیبایی آن شوید. کابینت های شیشه ای فرصتی عالی برای خلق یک دکوراسیون بی نظیر در آشپزخانه هستند. اگر می خواهید آشپزخانه تان به معنای واقعی کلمه به ظاهر یک آشپزخانه در آید و در نورپردازی شبانه همچون یک نگین درخشان باشد خرید کابینت شیشه ای می تواند انتخابی ایده آل برایتان محسوب شود.

کابینت های رزین اپوکسی؛ جلوه ای از هنر در آشپزخانه

هنر رزین این روزها طرفداران بیشماری پیدا کرده. از ساخت ظروف گرفته تا ساخت انواع تجهیزات دکوری می توان رد پای رزین را مشاهده کرد. این متریال این بار در ساخت جدیدترین مدل کابینت نقش خود را ایفا کرده. به تازگی کابینت هایی با صفحات رزین اپوکسی در بازار عرضه می شوند. این کابینت ها جلوه ای خلاقانه و بی نظیر از هنر رزین را به نمایش در می آورند. رگه های زیبایی از رنگ ها که هنرمندانه با هم درآمیخته اند و در قالب صفحاتی براق و صیقلی رخ نمایان می کنند.

ظاهر کابینت های رزین به واقع ظاهری بی نقص و چشم نواز است. این کابینت ها در برابر رطوبت مقاومت بسیار بالایی دارند. رزین را در واقع نسل جدید از متریال های نوین می دانند که در ساخت جدیدترین مدل کابینت نقش دارد. ترکیب رزین و چوب در کابینت ها حرفی برای گفتن باقی نمی گذارد. شک نداریم اگر شما هم چند نمونه از جدیدترین مدل کابینت با طرح رزین و چوب ببینید عاشق آن خواهید شد. کابینت های رزین را می توان در انواع طرح و رنگ ها در آشپزخانه نصب کرد. در واقع هیچ محدودیتی برای انتخاب طرح و نقش وجود ندارد. این کابینت ها در برابر دمای بالا نیز بسیار مقاوم هستند.

کابینت های رزین اپوکسی جلوه ای واقعی از هنر نوین هستند
کابینت های رزین اپوکسی جلوه ای واقعی از هنر نوین هستند

کابینت های منبت کاری شده با نقوش برجسته

شاید با مشاهده این عنوان پیش خود بگویید که کابینت منبت کاری شده جایگاهی در بین جدیدترین مدل کابینت ندارد. شاید تصورتان بر این است که دیگر سالهاست کابینتهای سنتی و کلاسیک از مد افتاده. اما اشتباه نکنید. این روزها کابینت های سنتی و کلاسیک بار دیگر پا به میدان رقابت گذاشته اند. این کابینت ها با نقوش برجسته کلاسیک به عنوان نمونه ای از جدیدترین مدل کابینت شناخته می شوند.

این کابینت ها را می توان با طرح و نقش دلخواه سفارش داد. هنوز هم هستند کسانی که دکوراسیون کلاسیک و سنتی را به چیدمان مدرن ترجیح میدهند. بنابراین کم لطفی ست اگر نامی از کابینت های کلاسیک در بین جدیدترین مدل کابینت ها آورده نشود. کابینتهای کلاسیک هم همگام با دوره و زمانه پیشرفت کرده اند. بنابراین امروزه روز شاهد قالب های جدیدی از این کابینتها هستیم. برخی از کابینت های کلاسیک با سبک های مدرن تلفیق شده اند و جلوه ای زیبا به آشپزخانه ها داده اند.

نتیجه گیری

کابینت ها به عنوان مرکزی ترین نقطه کانونی در آشپزخانه شناخته می شوند. بنابراین انتخاب جدیدترین مدل کابینت می تواند چهره آشپزخانه شما را جلا دهد. شما با خرید کابینت جدید برای آشپزخانه تان نه تنها جلوه آشپزخانه بلکه جلوه خانه را نیز رونق خواهید داد. مدل های مختلفی از جدیدترین کابینت ها در بازار وجود دارد که حاصل هنر و خلاقیت طراحان است. بسیار مهم است که در انتخاب این مدل کابینت ها به سبک دکوراسیون آشپزخانه و خانه تان دقت داشته باشید. هماهنگی بین طرح و نقش کابینت و سایر اجزا می تواند چشم انداز زیباتری در خانه تان ایجاد کند.

مقالات مرتبط

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب