دکوراسیون سفید و طوسی

دکوراسیون سفید و طوسی

در این مقاله به بررسی ایده های اجرای دکوراسیون سفید و طوسی می پردازیم تا به این ترتیب شما قادر باشید تا سبک مناسب دکوراسیون داخلی خود را برگزینید.

خاکستری رنگی است که در ترکیب با رنگ های دیگر، زیبا به نظر می رسد. آن ها همچنین با رنگ های پاستلی نیز عالی هستند. اما مطمئناً آنچه با رنگ طوسی زیبا به نظر می رسد، نزدیک ترین همسایه آن، یعنی سفید و سیاه است. اما در این مقاله، ما فقط به بررسی ایده هایی با رنگ های خاکستری و سفید خواهیم پرداخت. اکثر دکوراسیون داخلی خانه های مدرن با استفاده از رنگ های خنثی طراحی می شوند. اگرچه برخی نیز رنگارنگ هستند. اما ما فکر می کنیم که اتاق های نشیمن مدرن در رنگ های طوسی و سفید، عالی به نظر می رسند. پس از مشاهده لیستی که در زیر داریم، با ما موافقت خواهید کرد. اما ما نمی گوییم که اتاق های نشیمن مدرن فقط باید دکوراسیون سفید و طوسی داشته باشند.

انتخاب دکوراسیون سفید و طوسی مناسب برای سبک خانه شما

انتخاب دکوراسیون سفید و طوسی برای تکمیل دکوراسیون منزل شما می ‌تواند احساسی طاقت فرسا داشته باشد. به عنوان یک قانون کلی، رنگ ‌های سرد تر، مدرن ‌تر هستند، در حالی که رنگ ‌های گرم‌ تر احساسی سنتی ‌تر دارند. بنابراین، اگر اتاق نشیمن شما از نظر زیبایی شناسی، دارای سبک های قرون وسطی یا معاصر است، به سراغ رنگ های خاکستری و سفید خنک تر بروید.

در اجرای دکوراسیون سفید و طوسی، از قسمت‌ هایی از اتاقتان که به راحتی قابل تغییر نیستند، مانند تزئینات یا کف ‌پوش‌ ها شروع کنید. اگر کف چوبی گرم دارید، رنگ های گرم را انتخاب کنید. اگر کفپوش شما سنگ سرد است، از سایه های سرد استفاده کنید. شما اگر اتاق نشیمن خود را رنگ آمیزی می کنید، به خاطر داشته باشید که نورپردازی شما بر ظاهر یک رنگ تأثیر می گذارد. ممکن است رنگی را در پینترست یا در پروژه شخص دیگری دیده باشید، اما به این معنا نیست که با فضای شما همخوانی کامل داشته باشد. نمونه های رنگ را در فروشگاه بردارید، آن ها را روی دیوار خود بچسبانید و در طول روز در نور های مختلف بررسی کنید تا ببینید چگونه به نظر می رسند.

چگونگی اجرای دکوراسیون سفید و طوسی

مانند هر طراحی دیگری، زمانی که شما بر ایجاد یک فضای خنثی با اجرای دکوراسیون سفید و طوسی تمرکز می کنید، کمی غرض ورزی می تواند به شما کمک کند. در ادامه، طراحان داخلی نحوه استفاده از خاکستری و سفید را در اتاق نشیمن توضیح می دهند.

استفاده از گیاهان
استفاده از گیاهان

از پارچه های یکنواخت استفاده کنید

تعادل، یک عنصر کلیدی در اجرای دکوراسیون سفید و طوسی است. برای دستیابی به ظاهری که احساس سازگاری دارد، پارچه‌ های مشابهی را در سراسر فضای خود انتخاب کنید. تلاش برای تطبیق رنگ سفید با طوسی در یک اتاق کار سختی است، زیرا پارچه ‌های مختلف نور را به ‌طور متفاوتی منعکس می‌ کنند. با استفاده از انواع پارچه های مشابه در فضای خود از مخلوط کردن گرم و سرد خودداری کنید.

سایه های خاکستری و سفید متفاوت است

دکوراسیون سفید و طوسی می تواند احساس آرامش را در فضا القا کند. در حالی که انتخاب دمای رنگ ثابت مهم است، مطمئن شوید که سایه‌ های خاکستری و سفیدی را که استفاده می‌کنید، برای جذاب نگه داشتن چیزها و حفظ تعادل تغییر دهید.

برای قطعات بزرگ تر به رنگ سفید یا خاکستری تکیه کنید

هنگامی که در حال طراحی یک اتاق با دکوراسیون سفید و طوسی هستید، از رنگ های خنثی مانند خاکستری و سفید برای قطعات بزرگ تر استفاده کنید. آن ها به عنوان یک بوم برای ترکیب عناصر کوچک تر که رنگ را معرفی می کنند، به کار می روند. همچنین، هنگام ایجاد تغییرات فصلی، تعویض قطعات کوچک تر نسبت به قطعات بزرگ تر، بسیار آسان تر است.

یک رنگ خنثی دیگر اضافه کنید

ممکن است غیر معمول به نظر برسد، اما اضافه کردن رنگ خنثی دیگری به دکوراسیون سفید و طوسی می تواند خاکستری و سفید شما را دارای لحن برجسته تری کند. برای این منظور، می توان رنگ ماسه ‌ای کم رنگ در دوز بسیار کم را به پتو یا بالش اضافه کرد.

استفاده از مبلمان چوبی در دکوراسیون سفید و طوسی

حتی سایه‌ های گرم ‌تر خاکستری و سفید می ‌توانند به سرعت احساس یکنواختی و بی حوصلگی ایجاد کنند. بنابراین، با انتخاب قطعات چوبی، گرما و آرامش بیشتری را در اتاق نشیمن خود بگنجانید. چه میز قهوه‌ خوری بلوطی یا یک صندلی گردویی را انتخاب کنید، سایه‌ های قهوه ‌ای مطمئناً دکوراسیون سفید و طوسی شما را بهبود می‌ بخشد.

بازی با بافت

در یک فضای خنثی و مینیمال، بافت، یک راه آسان اما موثر برای افزودن لحنی جذاب بدون زیاده ‌روی است. هر زمان که می ‌توانید از پشم، چرم، چوب و فلز استفاده کنید تا ظاهر خنثی را برجسته تر کنید. مواد طبیعی بافته شده مانند حصیر نیز راهی عالی برای اضافه کردن لطافت به دکوراسیون اتاق خواب خاکستری و سفید شما هستند.

رنگ ‌ها را به صورت جفت اضافه کنید
رنگ ‌ها را به صورت جفت اضافه کنید

رنگ ‌ها را به صورت جفت اضافه کنید

همان طور که احتمالاً از قبل می دانید، دکوراسیون سفید و طوسی، پس زمینه مناسبی برای پالت های رنگی است. در حالی که تقریباً می ‌توانید هر رنگی را با خاکستری و سفید ترکیب کنید، بهترین کار، این است که پالت خود را جفت نگه دارید. به عنوان مثال، یک بالش سبز به خودی خود تصادفی به نظر می رسد، اما در کنار یک گیاه سبز یا فرشی با سایه سبز، درست به نظر می رسد.

استفاده از گیاه در دکوراسیون سفید و طوسی

راه دیگری برای ایجاد احساس سرزنده ‌تر در فضای خنثی، ترکیب فضای سبز با دکوراسیون سفید و طوسی است. یک گیاه مصنوعی یا یک دسته گل تازه روی میز قهوه می ‌تواند همین تأثیر را بر اتاق سبز و سفید شما داشته باشد. وقتی بافت های فیزیکی متفاوتی را در فضای خود قرار می دهید، فضایی دنج و قابل دسترسی ایجاد می کنید که دیوار های تازه رنگ شده شما را تکمیل و متعادل می کند.

الگو های ترکیبی

درست مانند ترکیب کردن بافت ‌ها برای ایجاد فضایی برجسته تر در یک اتاق خنثی، مخلوط کردن الگو ها نیز می ‌تواند تاثیر مشابهی داشته باشد. دکوراسیون سفید و طوسی، پس ‌زمینه مناسبی برای ادغام راه راه‌ ها، نقطه ‌ها و دیگر طرح‌ های سرگرم‌ کننده در دیزاین اتاق خواب شما هستند. استفاده از کوسن ها در الگو های مختلف، راهی عالی برای عمق بخشیدن به فضای شما بدون از دست دادن حس تعادلی است که به دنبال آن هستید.

نمونه دکوراسیون سفید و طوسی در اتاق نشیمن

کفپوش چوبی خاکستری با دیوار آجری سفید و همچنین مبلمان اتاق نشیمن عالی به نظر می رسد.

با مطالعه این مقاله، تا حدودی با دکوراسیون سفید و طوسی آشنا شده اید. کدام رنگ را می خواهید در خانه خود امتحان کنید؟ تمامی سبک ها و ایده ها را به دقت بررسی کنید تا بتوانید در نهایت طرحی را که پاسخ گوی همه نیاز های شما باشد، انتخاب کنید. در صورت نیاز به هرگونه مشاوره و راهنمایی در زمینه بازسازی و دیزاین منزل، طراحی دکوراسیون داخلی و مواردی از این دست، می توانید با تیم متخصص و حرفه ای سیبارون مشورت کنید و از نظرات کارشناسی ما بهره مند شوید. تیم اجرایی مجرب سیبارون، آماده اجرای ایده های شما می باشند.

نمونه دکوراسیون سفید و طوسی
نمونه دکوراسیون سفید و طوسی

مقالات مرتبط

دکوراسیون سفید و طوسی

دکوراسیون سفید و طوسی

در این مقاله به بررسی ایده های اجرای دکوراسیون سفید و طوسی می پردازیم تا به این ترتیب شما قادر باشید تا سبک مناسب دکوراسیون

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب