اتاق خواب مدرن

راهنمای دیزاین اتاق خواب مدرن

اتاق خواب مدرن به دلیل اینکه هم دارای تجهیزات ساده و شیک است و هم هزینه ی اجرای آن مناسب می باشد توانسته توجه بسیاری را به دست آورد. شما چه ایده هایی را برای طراحی و دیزاین اتاق خواب خود می دانید؟ ما با سال ها تخصص در این حوزه، بهترین ایده ها را برای دکوراسیون اتاق خواب شما در نظر خواهیم گرفت.

راهنمای دسترسی به دکوراسیون اتاق خواب مدرن

ما در مجموعه سیبارون قصد داریم در این مطلب، شما در دیزاین اتاق خواب به شکل مدرن راهنمایی کنیم. آیا شما نیز به دنبال داشتن یک اتاق خواب مدرن هستید؟ برای اینکه بتوانید اتاق خواب خود را به سبک مدرن طراحی کنید لازم است چه فاکتورهایی را در نظر بگیرید؟ چگونه می توانیم یک اتاق خواب به سبک امروزی و مدرن داشته باشیم؟ داشتن یک اتاق خواب شیک با امکانات مناسب و دکوراسیون داخلی عالی تاثیر بسیار زیادی در خواب و آرامش شما خواهد داشت.

بسیاری از ما به همین نکته ی ساده توجه نمی کنیم و این امر سبب می شود به دلیل نداشتن خواب مناسب، در طول روز انرژی لازم را نداشته باشیم. حتی انتخاب رنگ مناسب برای خرید لوازم اتاق خواب نیز به مقدار زیاد می تواند در روحیه ی ما تاثیر گذار باشد.  شما می توانید صفر تا صد فرایند دیزاین اتاق خواب خود را به ما بسپارید تا از زیبایی آن متحیر شوید.

ما با سال ها تخصص در این حوزه، بهترین ایده ها را برای دکوراسیون اتاق خواب شما در نظر خواهیم گرفت. اتاق خواب مدرن به دلیل اینکه هم دارای تجهیزات ساده و شیک است و هم هزینه ی اجرای آن مناسب می باشد توانسته توجه بسیاری را به دست آورد. شما چه ایده هایی را برای طراحی و دیزاین اتاق خواب خود می دانید؟

ایده های ناب برای دیزاین مدرن

ما برای شما یک اتاق خواب مدرن  و شیکی را طراحی خواهیم کرد. استفاده از وسایل هنری و تزیینات خاص به مقدار لازم می تواند فضای اتاق خواب را برای شما آرام بخش سازد. به جای رنگ کردن دیوار های اتاق خواب می توانید از کاغذ دیواری استفاده کنید. تنوع کاغذ های دیواری بسیار زیاد است. این امر هم هزینه ی کمتری را درخواست می کند و هم در کوتاهترین مدت زمان، بدون هیچ گونه کثیف کاری می توانید رنگ دیوارهای اتاق خواب را تغییر دهید.

توجه کنید طرح هایی که برای کاغذ دیواری انتخاب می کنید نباید زرق و برق باشد زیرا این امر تمرکز شما را بهم می زد. طرح های شیک و ساده بهترین گزینه خواهد بود. اکثر افراد از اتاق خواب به عنوان اتاق مطالعه در شب نیز استفاده می کنند. پس در دیزاین اتاق خواب مدرن باید فاکتورهای موثر در این امر نیز مد نظر قرار گیرد.

پیشنهاد می شود مبلمان و سایر لوازم به کار رفته در اتاق خواب را به صورت مینیمال انتخاب کنید. توجه کنید سرویس خواب و مبلمان کلاسیک و سلطنتی به هیچ وجه با دکوراسیون اتاق خواب مدرن سازگار نیست و فضای اتاق خواب شما را زیبا جلوه نخواهد داد. حتما رنگ های آرامبخش را برای اتاق خواب انتخاب کنید. البته لازم به ذکر است که در دکوراسیون اتاق خواب به سبک های مدرن، محدودیت خاصی برای انتخاب رنگ ندارید. طیف وسیعی از رنگ ها قابل استفاده هستند.

چگونه می توانیم یک اتاق مدرن داشته باشیم ؟

داشتن یک اتاق خواب مناسب و شیک یکی از ملزومات هر خانه است. شما در اتاق خواب خود استراحت می کنید، فضای این اتاق باید به گونه ای باشد که آرامش لازم را  ایجاد کند. داشتن یک تخت خواب مناسب، لوازم به کار رفته ی با کیفیت و رنگ مطلوب اشیا به آسانی می تواند شرایط دلخواهی را برای افزایش میزان آرامش شما ایجاد کند. ما در انتخاب یک دکوراسیون و اجرای آن به شدت به فاکتورهای مهم از جمله رنگ درمانی و چیدمان اشیا دقت می کنیم. زمانی که اشیا به طور مطلوب در کنار هم قرار می گیرند و تضاد رنگی مطلوبی اجرا می شود، میزان انرژی فضا افزایش می یابد.

در دکوراسیون اتاق خواب مدرن معمولا از طیف رنگی سفید استفاده می شود و اشیا ساده در اولویت قرار می گیرد. البته در انتخاب رنگ تا حدود قابل ملاحظه ای سعی میکنیم سلیقه ی فردی شما را جدی بگیریم. ما پیشنهاد های لازم را در اختیار شما قرار خواهیم داد، شما می توانید متناسب با بودجه و سلیقه ی خود، بهترین دکوراسیون و سبک را انتخاب کنید. از سرویس خواب گرفته تا همه ی لوازمی که در اتاق خواب مورد استفاده قرار می گیرد، همکاران ما نظارت دقیق برای انتخاب و خرید آنها خواهند داشت. در گالری وب سایت ما می توانید به سبک و طرح های مختلف دسترسی داشته باشید.

فاکتورهای موثر در دکوراسیون اتاق خواب

چه فاکتورهایی برای طراحی اتاق خواب مدرن تاثیر گذار است؟ عوامل مختلفی می تواند در زیبایی یک اتاق خواب و باشکوه شدن دکوراسیون آن تاثیر گذار باشد. از جمله مهمترین فاکتورها می توان موارد زیر را نام برد:

 • نورپردازی طبیعی
 • استفاده از انواع مختلف گل و گیاه در اتاق خواب
 • استفاده از چوب در اتاق خواب مدرن
 • توجه به سادگی و شیک بودن
 • داشتن یک اتاق خواب براق
 • استفاده از آثار هنرمندان
 • استفاده از کنسول و آینه های شیک

توجه به ترکیب رنگی با دریافت نظر و راهنمایی کارشناسان فعال در زمینه ی دکوراسیون منزل می توانید بهترین انتخاب را برای اتاق خواب خود داشته باشید. قرار است برای طراحی اتاق خواب خود و خرید اشیا ی آن هزینه کنید پس اقدامات لازم را زیر نظر افراد کاربلد و آشنا به دکوراسیون و دیزاین انجام دهید تا تصمیم بهتری بگیرید.

توجه به نوع رنگ، چیدمان و نوع اشیای خریداری شده تا حد قابل ملاحظه ای در زیبای اتاق خواب شما موثر است. به همین دلیل امروزه افراد به دنبال آن هستند دیزاین منزل خود را زیر نظر موسسه ی های فعال در این زمینه، انجام دهند. تغییرات جزیی و کوچک می تواند به مقدار قابل ملاحظه ای در کیفیت و زیبایی اتاق خواب شما موثر باشد.

ملزومات اتاق مدرن چیست ؟

هر سرویس خواب دارای یک سری ملزومات خاص است. شما میتوانید همه ی اجزای مورد نیاز برای سرویس خواب مورد نیاز خود را از ما خریداری کنید. ملزومات سرویس خواب مدرن شامل موارد زیر است:

 •     تخت خواب
 •     میز توالت یا میز آرایش
 •     پاتختی
 •     کمد
 •     آینه
 •     مبل پاتختی یا پاف

ابعاد و اندازه تخت خواب

ابعاد و اندازه ی مناسب برای تخت خواب در اتاق خواب مدرن، در جدول زیر نمایش داده شده است:

نام تختخواب طول تختخواب (cm) عرض تختخواب (cm)
تخت کودک 140 60
تخت یک نفره 200 90
تخت دوقلو 200 140
تخت کویین به عبارتی QUEEN 200 160
تخت کینگ به عبارتی King 200 180
تخت سوپر کینگ (Super King) 200 200

 

بهره مندی از خدمات ما

به منظور بهره مندی از خدمات ما برای دسترسی به یک اتاق خواب مدرن می توانید همین اکنون با ما در تماس باشید و راهنمای لازم را به دست آورید. ما اینجا هستیم تا شما در کوتاهترین مدت زمان بتوانید  دکوراسیون منزل خود را به دلخواه تغییر دهید. ما با سبک های مختلف آشنا هستیم و به خوبی می دانیم ادغام کردن چه طرح های می تواند زیبایی منزل شما را دو چندان کند. اتاق خواب باشکوه، میتواند در روحیه ی شما اثرات مثبت داشته باشد. از جمله مزیت طراحی و دیزاین اتاق خواب مدرن با بهره مندی از خدمات ما، شامل موارد زیر است:

 • کیفیت عالی
 • مشاوره ی رایگان
 • پشتیبانی آنلاین
 • پرداخت هزینه ی مناسب
 • دسترسی به دکوراسیون دلخواه با بودجه ی مشخص

همکاران ما مناسب با هزینه ای که برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب در نظر گرفته اید، ایده های نابی را در اختیار  شما قرار می دهند. با ما یک اتاق خواب شیک و باشکوهی خواهید داشت. ما با بهره مندی از یک تیم کاملا حرفه ای، برای تغییر دکوراسیون منزل شما، با بهترین ایده ها در تلاش هستیم اتاق خواب زیبا و باشکوه نصیب شما شود. باید و نبایدهایی داشتن یک اتاق خواب مدرن  را جدی بگیرید.

مقالات مرتبط

اتاق خواب مدرن

راهنمای دیزاین اتاق خواب مدرن

اتاق خواب مدرن به دلیل اینکه هم دارای تجهیزات ساده و شیک است و هم هزینه ی اجرای آن مناسب می باشد توانسته توجه بسیاری

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب