مدل کابینت آشپزخانه سفید

انتخاب مدل کابینت آشپزخانه سفید

برای اینکه بتوانید بهترین مدل کابینت آشپزخانه سفید را انتخاب کنید، به اطلاعات گسترده ای احتیاج دارید. مسلما بدون دانش و آگاهی، قادر نخواهید بود محصولی مناسب تهیه کنید.

انتخاب مدل کابینت آشپزخانه سفید

گاهی اوقات فقط به دکوراسیون داخلی خانه اهمیت می دهیم و از پرداختن به چیدمان آشپزخانه مدرن غافل می مانیم. این در حالی است که نحوه و انتخاب مدل کابینت آشپزخانه سفید بسیار اهمیت دارد و باعث زیباتر شدن دکوراسیون آشپزخانه می شود. جزئیاتی که حین انتخاب کابینت در نظر داریم، بسیار مهم و قابل توجه هستند. برای مثال هنگام انتخاب کابینت مناسب، باید به مواردی مانند ارتفاع، جنس بدنه، رنگ، قطعات قابل تنظیم، نحوه باز و بسته شدن و میزان عمر و دوام آن توجه داشته باشیم.

بهتر است حین انتخاب مدل کابینت آشپزخانه، موارد زیر را در نظر داشته باشید:

کابینت با پایه فلزی

همیشه کابینت هایی با پایه های فلزی، میزان مقاومت بیش تری را در برابر بار اضافی کابینت از خود نشان می دهند. این امر باعث می شود کابینت شما در دراز مدت، دچار خرابی و شکستگی نشود.

ترکیب رنگ سفید با رنگ های دیگر

از آن جایی که رنگ سفید، با تمامی رنگ ها قابل ترکیب است، استفاده از آن در طراحی کابینت می تواند جلوه زیبا و متفاوتی به آشپزخانه بدهد. آشپزخانه هایی با تعداد پنجره های بزرگ، در صورت استفاده از کابینت بندی سفید، بزرگ تر از قبل نشان داده می شوند.

کابینت با قفسه قابل تنظیم

کابینت هایی که دارای قفسه های قابل تنظیم هستند، گزینه ای مناسب برای استفاده در محیط داخلی آشپزخانه می باشند. زیرا به راحتی می توان ارتفاع هر طبقه را تنظیم کرد.

درنظر گرفتن فضای آشپزخانه

باید خصوصیات آشپزخانه و مخصوصا فضایی که در اختیار دارید را در نظر بگیرید تا بهترین طراحی ممکن را ایجاد کنید. در واقع فضای داخلی آشپزخانه نقش اساسی در طراحی آن ایفا می کند زیرا ظرفیت و نحوه سازماندهی آن را تعیین می کند.

سیستم کابینت بندی سفید اغلب زمانی استفاده می شود که فضایی که در اختیار دارد کوچک است. بنابراین طراحی سفید کابینت می تواند فضای داخلی آشپزخانه را بزرگ تر نشان دهد. بنابراین حین طراحی دکوراسیون، تمامی این موارد را در نظر بگیرید.

انتخاب کابینت سفید برای آشپزخانه
انتخاب کابینت سفید برای آشپزخانه

صفر تا صد انتخاب مدل کابینت آشپزخانه سفید

مطمئنا همه ما قبول داریم که آشپزخانه یکی از مهم ترین قسمت های دکوراسیون منزل است. به همین دلیل است که در هنگام پروژه بازسازی آشپزخانه، تمام جزئیات را در نظر می گیریم. همانطور که اشاره کردیم، آشپزخانه با توجه به وظایفی که در آن انجام می شود باید همیشه بی عیب و نقص باشد.

در رنگ سفید، طیف همه رنگ ها وجود دارد. به همین دلیل است که رنگ سفید با هر رنگی به خوبی ترکیب شده و هماهنگی خوبی ایجاد می کند. یکی دیگر از مواردی که رنگ سفید را بسیار متنوع می کند، سایه های متعددی است که در آن وجود دارد و اینکه چگونه به آسانی با هر رنگی سازگار می شود. رنگ سفیدی که برای کابینت خود انتخاب می کنید به سبک کلی دکوراسیونی که به دنبال آن هستید بستگی دارد. در ادامه برخی از انواع مدل کابینت آشپزخانه سفید برای شما بیان شده است:

فلزی

کابینت های سفید فلزی را به عنوان عنصر تزئینی یک آشپزخانه مدرن یا امروزی در نظر بگیرید. رنگ سفید به کار رفته در طراحی و تولید این محصول، جلوه ای متفاوت و منحصر به فرد در آشپزخانه ایجاد می کند. با این حال نگهداری و نظافت از کابینت های فلزی سفید در مقایسه با سایر نمونه ها، راحت تر است.

آنتیک

کابینت‌های سفید آنتیک، زیبایی بصری خاصی را به محیط اطراف می‌افزایند. این ها کابینت هایی هستند که بیش تر در عمارت های لوکس و مجلل استفاده می شوند و قیمت بالاتری دارند. با این حال اگر می خواهید آشپزخانه ای مجلل داشته باشید، می توانید از آن ها استفاده کنید.

ام دی اف

کابینت هایی که از جنس ام دی اف ساخته می شوند، می توانند با روکش سفید طراحی شوند. اغلب به دلیل کم هزینه بودن، از این روش استفاده می کنند. طراحی کابینت ام دی اف سفید، می تواند با قیمتی مناسب، آشپزخانه ای مدرن و زیبا ایجاد کند.                          

کابینت سفید منعکس کننده نور است
کابینت سفید منعکس کننده نور است

دکوراسیون داخلی و طراحی آشپزخانه به رنگ سفید

آشپزخانه سفید اغلب انتخاب بسیاری از طراحان است زیرا کاملاً با هر سبک دکوراسیونی سازگار است. از طرفی امروزه این رنگ بیشترین کاربرد را در طراحی کابینت آشپزخانه دارد زیرا به ما امکان می دهد ترکیب های جالب و همچنین تضادهای بسیار بدیع ایجاد کنیم. مدل کابینت آشپزخانه سفید با هر سبکی همخوانی دارد و امکان ایجاد دکوراسیونی متفاوت و زیبا را برای هر آشپزخانه ای به وجود می آورد. با این حال، باید در نظر داشته باشید که رنگ سفید، رنگی است که در آن کثیفی و آلودگی بیشتر دیده می شود و در صورت استفاده از آن در طراحی کابینت، باید توجه بیش تری به نگهداری و نظافت آن داشته باشید.

به کارگیری و ترکیب سایر رنگ ها در طراحی کابینت سفید، رنگ بندی متضادی ایجاد می‌کند و جذابیت معماری ماندگاری را به وجود می آورد. علاوه بر این می توانید با استفاده از ترکیب های دکوری تیره در آشپزخانه ای با کابینت بندی سفید، دکوراسیون جالب و متفاوتی ایجاد کنید. کابینت های سفید در هر طرح، مدل و قیمتی در بازار موجود می باشند و می توانید آن را متناسب با بودجه خود خریداری کنید.

کابینت سفید و آشپزخانه کوچک

سفید رنگی است که نور را به خوبی منعکس می کند و به جرات می توان گفت آشپزخانه های کوچک را جادار نشان می دهد. وقتی می‌خواهید کابینت بندی فضای داخلی کوچک‌تری را طراحی کنید، باید استفاده از مدل کابینت آشپزخانه سفید را به کار بگیرید. به طور کلی در آشپزخانه های بزرگ می‌توانید از رنگ‌های تیره استفاده کنید، اما در موارد کوچک‌تر استفاده از رنگ‌های تیره باعث می شود فضای داخلی کوچک تر به نظر برسد. با این حال ممکن است نگهداری از کابینتی با رنگ سفید دشوار به نظر برسد زیرا به راحتی کثیف شده و کوچک ترین لکه ها را نشان می دهد. اگر آشپزخانه ای پر رفت و آمد داشته و وقت و فرصت کافی برای نظافت دائمی آن ندارید، بهتر است از رنگ تیره برای کابینت بندی استفاده کنید.

 

بزرگتر به نظر رسیدن آشپزخانه با کابینت سفید
بزرگتر به نظر رسیدن آشپزخانه با کابینت سفید

 

اهمیت کابینت بندی آشپزخانه

اولین چیزی که باید بدانیم این است که نوع کابینت، تعیین کننده سبک آشپزخانه است. حین طراحی دکوارسیون داخلی آشپزخانه، با هزاران سبک و مدل روبرو هستیم. هنگامی که از کابینت بندی آشپزخانه صحبت می کنیم، در واقع اشاره مستقیم به اصلی ترین بخش یک آشپزخانه داریم. امروزه طراحی دکوراسیون مینیمالیستی در آشپزخانه، بیش تر از سایر گزینه ها مورد توجه قرار می گیرد. بنابراین اگر می خواهید آشپزخانه شما ظاهری مدرن داشته باشد، باید روی خرید و طراحی کابینت هایی صاف، ساده و سفید تمرکز کنید.

در حال حاضر تمامی مواد مورد استفاده در کابینت آشپزخانه فولاد ضد زنگ هستند. مدل کابینت آشپزخانه سفید و تجهیزات فولادی ضد زنگ آن، به دلیل مقاومت در برابر خوردگی، دوام و ساختار مستحکم، سهولت در نظافت و زیبایی، بهترین گزینه در آشپزخانه منازل، رستوران ها و هتل ها می باشند. رنگ سفید را می توان با رنگ های دیگر مخصوصاً رنگ های خنثی مخلوط کرد. چوب یک همراه عالی برای رنگ سفید است. کفپوش های چوبی یا میزهای چوبی بهترین ترکیب را با کابینت های سفید به وجود می آورند.

انتخاب کابینت آشپزخانه سفید می تواند بهترین تصمیمی باشد که تا به حال گرفته اید. کابینت های سفید همیشه پرفروش ترین هستند و می توان گفت همواره گزینه ای شیک و مد روز هستند. با گذشت زمان، رنگ سفید از مد نمی افتد و تا سال ها زیبایی خود را حفظ می کند. بنابراین اگر می خواهید حین آشپزی و کار در آشپزخانه، فراغت و آرامش خاطر بیش تری داشته باشید، بهتر است از مدل کابینت آشپزخانه سفید غافل نشوید.

کابینت سفید دکوراسیون آشپزخانه را شیک می کند
کابینت سفید دکوراسیون آشپزخانه را شیک می کند

 

مقالات مرتبط

مدل کابینت آشپزخانه سفید

انتخاب مدل کابینت آشپزخانه سفید

برای اینکه بتوانید بهترین مدل کابینت آشپزخانه سفید را انتخاب کنید، به اطلاعات گسترده ای احتیاج دارید. مسلما بدون دانش و آگاهی، قادر نخواهید بود

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب