مکمل رنگ صورتی در دکوراسیون

بهترین رنگ های مکمل رنگ صورتی در دکوراسیون را با نگاهی هنرمندانه انتخاب کنیم

برای انتخاب رنگ صورتی باید کمی ریسک پذیر باشید. اما اگر در انتخاب مکمل رنگ صورتی در دکوراسیون موفق عمل کنید نتیجه کار درخشان خواهد بود.

مقدمه

اگر در پی چیدن دکوراسیون داخلی منزل تان باشید و رنگ صورتی را به شما پیشنهاد بدهند به احتمال بسیار زیاد این پیشنهاد را چشم بسته رد می کنید. اما مرتکب این اشتباه نشوید. رنگ صورتی یکی از شیک ترین رنگ هایی ست که می توان مهمان خانه کرد. کافی ست. برای انتخاب آن کمی ریسک پذیر باشید. اما اگر در انتخاب مکمل رنگ صورتی در دکوراسیون موفق عمل کنید نتیجه کار درخشان خواهد بود. دکوراسیون صورتی را اگر طبق اصول و با تنالیته های رنگی مناسب اجرا نکنید احتمال دارد خانه تان به مهدکودک شباهت پیدا کند! اما نگران نباشید. ما اینجا هستیم تا بهترین رنگ های مکمل رنگ صورتی در دکوراسیون را با شما به اشتراک بگذاریم. بنابراین در ادامه با ما همراه شوید.

خاکستری؛ متین ترین رنگ مکمل رنگ صورتی در دکوراسیون

اگر می خواهید یک دکوراسیون منزل متین و سنگین دست و پا کنید به خاکستری به عنوان بهترین مکمل رنگ صورتی در دکوراسیون نگاه کنید. این رنگ یک رنگ خنثی می باشد و در کنار خنثی بودن وقار و ابهت خاصی در کنار صورتی پیدا می کند. رنگ صورتی به عقیده برخی افراد یک رنگ کودکانه است. بنابراین اگر می خواهید این تفکر سمی را بشویید و از بین ببرید آن را در کنار رنگ خاکستری امتحان کنید. آنگاه خواهید دید که چه وقار و جلوه زیبایی در دکوراسیون شما برپا خواهد شد. رنگ صورتی در کنار رنگ خاکستری شخصیت پیدا می کند. ترکیب رنگ صورتی و خاکستری سال های سال است که به عنوان محبوب ترین ترکیب شناخته می شود.

رنگ خاکستری به عنوان با وقار ترین رنگ مکمل رنگ صورتی شناخته می شود
رنگ خاکستری به عنوان با وقار ترین رنگ مکمل رنگ صورتی شناخته می شود

رنگ یاسی دوست همیشگی رنگ صورتی در دکوراسیون

شاید شما هم مانند عده زیادی از افراد درک تفاوت رنگ ها برایتان کمی دشوار باشد. ممکن است بگویید یاسی که همان صورتی ست چگونه می تواند مکمل رنگ صورتی در دکوراسیون باشد! هیچ گاه رنگ ها را به هم تشبیه نکنید چرا که هر رنگ جوهره وجودی خود را دارد و شباهتی بین رنگ های مختلف در کار نیست. رنگ یاسی یا بنفش لاوندر یکی از زیباترین مکمل های رنگ صورتی در چیدمان خانه می باشد. این دو رنگ پاستیلی در کنار هم حس و حالی از رنگین کمان را به چشم آدمی منتقل می کنند. بنابراین اگر روحیه لطیفی دارید این ترکیب فوق العاده را از دست ندهید.

رنگ آبی؛ خاص ترین مکمل رنگ صورتی در دکوراسیون

عده ای تصور میکنند رنگ آبی دشمن رنگی صورتی ست در حالی که این رنگ خاص ترین مکمل رنگ صورتی در دکوراسیون میباشد. حتی اگر تضاد رنگی هم در کار باشد این تضاد به هنری ترین شکل ممکن خود را نمایان ساخته. رنگ آبی به ویژه آبی سیر و آبی پاستیلی یکی از جذاب ترین رنگ هایی ست که می تواند رنگ صورتی را تکمیل نماید. رنگ آبی سیر را رنگی جواهر نشان می دانند که در کنار صورتی اغواگری می کند. کافیست یک بار رنگ آبی را در کنار رنگ صورتی امتحان کنید تا برای همیشه عاشق این ترکیب دلچسب شوید.

دلربایی رنگ آبی در کنار صورتی به عینه قابل رویت است
دلربایی رنگ آبی در کنار صورتی به عینه قابل رویت است

رنگ سفید؛ بی ادعا ترین مکمل رنگ صورتی در دکوراسیون

رنگ سفید را می توان بی ادعا ترین رنگ مکمل رنگ صورتی در دکوراسیون دانست. این رنگ نه تنها در کنار صورتی بلکه در کنار اغلب رنگ ها زیبا خواهد بود. رنگ سفید یک رنگ تمام خنثی می باشد و در کنار هر رنگی که بیاید به آن رنگ جلوه می بخشد. رنگ سفید در کنار صورتی در خانه های مدرن می تواند غوغا به پا کند. این رنگ نمادی از تمیزی و آرامش است. دقت داشته باشید که رنگ صورتی هم می تواند تناژ گرم و سرد داشته باشد. بهتر است سفید را در کنار رنگ صورتی پاستیلی استفاده کنید. این گونه جذابیت فضا دو چندان خواهد شد.

رنگ های نود؛ گرم ترین رنگ های مکمل صورتی

رنگ های نود گرمترین انتخاب به عنوان مکمل رنگ صورتی در دکوراسیون هستند. می پرسید رنگ های نود کدامند؟ رنگ های نخودی، هلویی، کاراملی، خاکی و شنی در این دسته قرار دارند. این رنگ ها خوراک ترکیب شدن با رنگ صورتی هستند. اگر در خانه تان مبلمان صورتی دارید یا دیوارها به رنگ صورتی است باید یکی از این رنگ ها را با آن ترکیب کنید. آن زمان معجزه درخشش رنگ های مکمل در کنار هم را به عینه خواهید دید. رنگ صورتی در کنار رنگ های نود گرمای بی نظیری پیدا خواهند کرد. این انتخاب برای خانه های مدرن و امروزی همچون یک معجزه است. اگر همچنان تصور میکنید رنگ صورتی یک رنگ لوس و کودکانه است بعد از این انتخاب نظرتان صد و هشتاد درجه عوض خواهد شد. رنگ صورتی در کنار رنگ های نود ابهت فوق العاده ای پیدا خواهد کرد.

رنگ مشکی رنگی مهیج با ریسک بالا

انتخاب رنگ مشکی به عنوان مکمل رنگ صورتی در دکوراسیون می تواند با ریسک بالا همراه باشد. شاید تصور کنید مشکی و صورتی هیچ سنخیتی با هم ندارند. چطور در کنار هم یکدیگر را می توانند تکمیل کنند؟ اما اشتباه نکنید. رنگ مشکی یک رنگ مهیج می باشد که در کنار صورتی نمادی از قدرت خواهد بود. ترکیب این دو رنگ در دکوراسیون داخلی شاید به مذاق هر سلیقه ای خوش نیاید. با این حال نتیجه کار شما را شگفت زده می کند.

رنگ مشکی رنگی پر هیجان در کنار صورتی
رنگ مشکی رنگی پر هیجان در کنار صورتی

رنگ سبز کاهویی در کنار رنگ صورتی؛ یک ترکیب رویایی

نمی دانیم تا چه حد در رویابافی توانمند هستید اما رنگ سبز کاهویی در کنار صورتی ترکیبی خیال پردازانه را رقم می زند. اگر عاشق غرق شدن در رویا و خیالات هستید و دنبال یک دکوراسیون رویایی می گردید رنگ سبز را در کنار صورتی بنشانید. آن زمان خواهید دید که این ترکیب هنرمندانه شما را در عالم رویا تا کجا خواهد برد. دو رنگ سبز روشن و صورتی می تواند فضایی نورانی و خاص درست کنند. این دو رنگ هاله ای نور سبز و صورتی را در فضا منعکس می کنند. بنابراین فضای خانه تان پر از انرژی و حال خوب خواهد شد. پس اگر روحیه لطیفی دارید و دنبال یک دکوراسیون بی بدیل می گردید این دو رنگ را فراموش نکنید.

خلق فضایی رویایی با رنگ سبز
خلق فضایی رویایی با رنگ سبز

نتیجه گیری

بهترین رنگ های مکمل رنگ صورتی در دکوراسیون در این مطلب مورد بررسی قرار گرفتند. همانطور که می بینید دست شما در انتخاب رنگ مکمل برای رنگ صورتی کاملا باز است. شما با هر سلیقه ای و هر دیدگاهی می توانید رنگی مناسب برای همنشین کردن در کنار صورتی انتخاب کنید. از مشکی گرفته تا سبز و ارغوانی. رنگ های دیگری نیز در کنار صورتی جلوه زیبایی خواهند داشت. از جمله این رنگ ها می توان به رنگ زرد و لیمویی اشاره کرد. به طور کلی رنگ های پاستیلی در کنار هم می توانند ترکیب جذابی را ارائه دهند. با این حال کمی ریسک پذیری و انتخاب رنگ های خارج از چارچوب نیز می تواند جاذبه خاصی به فضای خانه شما بدهد. بنابراین در انتخاب مکمل رنگ صورتی در دکوراسیون کمی خلاق باشید و سراغ انتخاب های خاص بروید.

مقالات مرتبط

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب