نیمکت آشپزخانه

راه های اجرای نیمکت آشپزخانه

استفاده از نیمکت آشپزخانه به شما کمک می کند تا استفاده بسیار بهینه تر و کاربردی تری از آشپزخانه خود ببرید.

نیمکت آشپزخانه

به عنوان یک محل تجمع مرکزی، تقریباً در هر خانه ای برای دکوراسیون آشپزخانه مهم است که جادار باشد و فضای کافی برای نشستن فراهم کند. اما اگر آشپزخانه شما به سادگی نتواند یک میز و صندلی های بزرگ را در خود جای دهد، چه؟ یک نیمکت آشپزخانه را در نظر بگیرید! نیمکت آشپزخانه، فضای کم تری را بدون پایه های صندلی اشغال می کند. در این مقاله، برخی از ایده های کاربردی برای اجرای نیمکت در جهت صرفه جویی در فضا و دکوراسیون منزل، جمع آوری شده است.

نیمکت آشپزخانه در گوشه
نیمکت آشپزخانه در گوشه

استفاده از نیمکت در گوشه آشپزخانه

گوشه آشپزخانه را در نظر بگیرید! با قرار دادن یک نیمکت در گوشه، صندلی های بیشتری را بدون اشغال فضای گران بهای کف، اضافه می کنید. گوشه ای که با پنجره ها پوشیده شده است، مکانی گرم و دلپذیر برای گرد هم آمدن ایجاد می کند. نور طبیعی همچنین هوای مطبوعی را به اتاق اضافه می کند که باعث می شود تا دکوراسیون آشپزخانه بزرگ تر به نظر برسد. اگر نیاز به اضافه کردن صندلی های بیشتری دارید، به سادگی یک یا دو صندلی را در فضای جلویی میز باز قرار دهید.

استفاده از نیمکت آشپزخانه با فضای ذخیره سازی

نه تنها آشپزخانه شما با یک نیمکت آشپزخانه تعبیه شده، بزرگ تر به نظر می رسد، بلکه اگر در مورد آن هوشمند باشید، می توانید واقعاً فضای آشپزخانه مدرن خود را افزایش دهید! یک لولا روی خود صندلی ها قرار دهید و به این ترتیب، یک فضای ذخیره سازی ایجاد کنید. اگر نمی توانید لولا ها را نصب کنید، پارچه ای را برای ایجاد پرده آویزان کنید. سپس اقلام را در سبد ها یا سطل های زیر نیمکت نگهداری کنید تا دسترسی آسان به آن ها داشته باشید. این، یک مکان عالی برای نگهداری اقلامی است که اغلب از آن ها استفاده نمی کنید، مانند لوازم ویژه یا کم کاربرد.

استفاده از نیمکت آشپزخانه با فضای ذخیره سازی
استفاده از نیمکت آشپزخانه با فضای ذخیره سازی

نیمکت های با رنگ خنثی برای فضاهای کوچک تر

یکی از نکات مهم که برای هر فضای کوچک باید در نظر بگیرید، این است که رنگ ها را خنثی و روشن نگه دارید. این نکته مهم در آشپزخانه نیز کاملاً صدق می کند! برای رها کردن مقداری از وزن بصری، نیمکت آشپزخانه و میز خود را خنثی نگه دارید. استفاده از یک الگوی رنگی کوچک در اثاثیه یا لوازم داخلی اشکالی ندارد، اما در بیشتر موارد شما می خواهید از هر چیزی که ممکن است چشم را خسته کرده یا احساس سنگینی بیش از حد ایجاد کند، دوری کنید. یک پالت رنگ خنثی با هر سبک طراحی داخلی همخوانی دارد که به این ترتیب، آن را به یک انتخاب خوب جهانی تبدیل می کند.

استفاده از نیمکت آشپزخانه رنگارنگ

اگرچه نیمکت موجب صرفه جویی در فضا می شود، اما هنوز بخش قابل توجهی از آشپزخانه شما را اشغال می کند. از پارچه یا چرم پر رنگ استفاده کنید یا نیمکت آشپزخانه خود را به رنگ غیر متعارف، رنگ آمیزی کنید. به طور کلی، از هر چیزی که به نیمکت شما کمک می کند تا در عین حال که با دکوراسیون داخلی آشپزخانه و خانه شما همخوانی داشته باشد، آن را برجسته نیز کند، استفاده کنید. اگر به راهنمایی در مورد چگونگی اجرای نیمکت نیاز دارید، با کارشناسان ما در سیبارون تماس بگیرید.

استفاده از نیمکت رنگارنگ
استفاده از نیمکت رنگارنگ

میز مناسب برای نیمکت آشپزخانه

اگر هدف استفاده از نیمکت آشپزخانه، صرفه جویی در فضای آشپزخانه شماست، مطمئن شوید که میز نیز باعث صرفه جویی در فضا می شود! یک میز دایره ای کوچک، فضای کم تری را نسبت به میز با گوشه های اضافی، اشغال می کند. در مورد آن فکر کنید. به هر حال، آن گوشه ها عمدتاً فضای هدر رفته هستند! به خصوص اگر فضای آشپزخانه شما در حال حاضر کوچک است، یک میز با قطر کوچک تر توصیه می شود. یک میز دایره ای به ویژه برای یک نیمکت گوشه ای مفید است، زیرا آن را راحت تر می توان در گوشه ها قرار داد.

اجرای نیمکت برای صبحانه

یک برآمدگی می تواند متراژ مربع با ارزشی را به خانه شما اضافه کند، اما گاهی اوقات تناسباتی که برای یک اتاق منطقی است، به سادگی در طبقه دیگر منطقی نیست. این اغلب در مورد آشپزخانه ‌ها صدق می‌ کند. اگر برآمدگی فضای مناسبی برای کانتر ها نیست و می‌ خواهید نور طبیعی پنجره‌ ها را حفظ کنید، با نصب نیمکت آشپزخانه در دو طرف، آن را کاربردی کنید. به این ترتیب، حالا فضایی که برای صندلی یا کابینت آشپزخانه بیش از حد نامناسب است، به صورت هدفمند و بهینه مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از قفسه های عمودی

اگر نمی توانید فضای ذخیره سازی را زیر نیمکت آشپزخانه خود قرار دهید، چرا آن را در بالا قرار ندهید؟ قفسه های شناور یک راه عالی برای دستیابی به اهداف متعدد در آشپزخانه شما هستند: از جمله برای ذخیره سازی، نگه داشتن وسایل و البته ایجاد یک فضای کاربردی. این مکان مفیدی برای نمایش ظروف پخت و پز یا ظروف پذیرایی زیبا است که هر روز از آن ها استفاده نمی کنید.

استفاده از نیمکت آشپزخانه منحنی

نیمکت آشپزخانه خود را طوری طراحی کنید که با سایر عناصر آشپزخانه شما ترکیب شود. منحنی زیر پنجره ها را دنبال کنید تا مکانی شاد و دلپذیر برای نشستن ایجاد کنید.

نیمکت منحنی
نیمکت منحنی

نیمکت جزیره آشپزخانه

بزرگ ترین صرفه جویی در فضا، ایجاد یک آشپزخانه چند منظوره است. اضافه کردن نیمکت‌ به جزیره آشپزخانه‌ تان، آشپزخانه شما را باز می ‌کند و مکان خوبی برای جمع شدن برای صرف غذا، انجام تکالیف یا وبگردی در اختیار شما قرار می‌ دهد!

از فضای بالای کابینت آشپزخانه خود استفاده کنید

در تجربه ما از طراحی و نصب نیمکت آشپزخانه سفارشی، یکی از رایج ترین سوالاتی که از ما پرسیده می شود این است که چگونه فضای نیمکت بیشتری در آشپزخانه ایجاد کنیم. از این گذشته، شما هرگز نمی توانید فضای زیادی برای تهیه غذا داشته باشید! در این جا یکی از راه حل ها برای آزاد کردن فضا برای نیمکت و ایجاد یک آشپزخانه کاربردی و صرفه جویی در فضا آورده شده است.

فضای پیشخوان آشپزخانه اغلب با وسایلی که استفاده نمی کنید، اشغال می شود. به شرطی که کابینت های آشپزخانه شما مستحکم باشند، این اقلام کم استفاده را می توان در بالای آن ها قرار داد. این کار بهترین استفاده را از فضای موجود در آشپزخانه شما می کند و همچنین یک راه حل عالی برای دور نگه داشتن وسایلی مانند مخلوط کن از دسترس کودکان است. مطمئن شوید که یک چهارپایه را برای زمانی که نیاز دارید به آن ها برسید، در دسترس داشته باشید. (جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه)

خلاصه

با مطالعه این مقاله، تا حدودی با انواع روش های بکارگیری نیمکت آشپزخانه آشنا شدید. افزودن یک نیمکت به آشپزخانه شما، یک راه آسان و زیبا برای ایجاد احساس فضای بیشتر در آشپزخانه و داشتن صندلی های بیشتر روی میز است. کدام ایده نیمکت را می خواهید در خانه خود امتحان کنید؟ تمامی سبک ها و ایده ها را به دقت بررسی کنید تا بتوانید در نهایت طرحی را که پاسخ گوی همه نیاز های شما باشد، انتخاب کنید. در صورت نیاز به هرگونه مشاوره و راهنمایی در زمینه بازسازی و دیزاین منزل، طراحی دکوراسیون داخلی و مواردی از این دست، می توانید با تیم متخصص و حرفه ای سیبارون مشورت کنید و از نظرات کارشناسی ما بهره مند شوید. تیم اجرایی مجرب سیبارون، آماده اجرای ایده های شما می باشند.

مقالات مرتبط

نیمکت آشپزخانه

راه های اجرای نیمکت آشپزخانه

استفاده از نیمکت آشپزخانه به شما کمک می کند تا استفاده بسیار بهینه تر و کاربردی تری از آشپزخانه خود ببرید. نیمکت آشپزخانه به عنوان

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب