وسایل فانتزی آشپزخانه

با استفاده از وسایل فانتزی آشپزخانه چهره ای نو به خانه بدهید

استفاده از وسایل فانتزی آشپزخانه میتواند موجب علاقمندی شما به آشپزی شود. با استفاده از این وسایل، آشپزی دیگر کاری ملال آور و کسالت بار نخواهد بود.

مقدمه

انجام کارهای خانه به ویژه اگر قرار باشد تایم زیادی را در آشپزخانه سر کنید می تواند خسته کننده باشد. استفاده از وسایل فانتزی آشپزخانه می تواند موجب علاقمندی شما به آشپزی شود. این وسایل دارای طراحی خلاقانه ای هستند. نه تنها ظاهر این وسایل جذاب و فانتزی ست بلکه کاربردشان نیز جدید و جالب است. طراحان روز به روز در حال خلق جدیدترین وسایل فانتزی آشپزخانه هستند. این وسایل می توانند جنبه کاربردی داشته باشند و یا به عنوان وسیله تزیینی در دکوراسیون آشپزخانه استفاده شوند. با استفاده از این وسایل در آشپزخانه مدرن، آشپزی دیگر کاری ملال آور و کسالت بار نخواهد بود. شما می توانید با این وسایل سرگرم شوید و با لذت تمام آشپزی کنید.

مگنت های یخچالی در بین وسایل فانتزی آشپزخانه

یکی از جذاب ترین وسایل فانتزی آشپزخانه، مگنت های یخچالی هستند. این مگنت ها می توانند اشکال خلاقانه ای داشته باشند. شما می توانید به طراحان خلاق سفارش دهید تا مگنت هایی مطابق سلیقه تان درست کنند. با این حال بازار پر از مگنت های متنوع است. از آنجایی که درب یخچال سفید است می توانید با چسباندن این مگنت ها فضای خالی دکوراسیون داخلی آشپزخانه را پر کنید.

مگنت های یخچالی عضوی جدایی ناپذیر از وسایل فانتزی آشپزخانه هستند
مگنت های یخچالی عضوی جدایی ناپذیر از وسایل فانتزی آشپزخانه هستند

ساندویچ میکر الکتریکی کوچک

همه ما عاشق ساندویچ های کوچک و خوشمزه ای هستیم که برای صبحانه آماده می شود. این دستگاه یک ساندویچ میکر نقلی و جمع و جور است که نیاز به کثیف کردن ظرف ندارد. شما می توانید درون آن اقدام به پخت نیمروی یک نفره نمایید و در هر مکانی از آن استفاده کنید.

وسایل فانتزی آشپزخانه می توانند هم کاربردی و هم جذاب باشند
وسایل فانتزی آشپزخانه می توانند هم کاربردی و هم جذاب باشند

نظافت مایکروفر با وسایل فانتزی آشپزخانه

نکته آزار دهنده ای که در مورد نظافت مایکروفر وجود دارد نظافت گوشه های آن است. معمولا با چشم نمی توان گوشه ها را رویت کرد و دست انسان هم به آن نقاط نمی رسد. شما می توانید به جای استفاده از دستمال و شوینده از این وسیله فانتزی استفاده کنید. این وسیله بقایای چربی و مواد غذایی را با استفاده از بخار آب داغ پاک می کند. این وسیله چهره یک خانم عصبانی را دارد که به آن ظاهری با نمک داده است. کافی ست آن را از آب و سرکه پر کنید و به مدت هفت دقیقه درون مایکروفر قرار دهید. بخار آب از سوراخ های آن خارج می شود و فضا را تمیز می کند.

فرآیند نظافت آشپزخانه با وسایل فانتزی برایتان کسالت بار نخواهد بود
فرآیند نظافت آشپزخانه با وسایل فانتزی برایتان کسالت بار نخواهد بود

وسایل فانتزی آشپزخانه از جنس کنف و حصیر

یکی از جذاب ترین دسته بندی های وسایل فانتزی آشپزخانه، وسایل کنفی هستند. شما می توانید در دکوراسیون آشپزخانه تان از لوازم حصیری و کنفی استفاده کنید. زیر قابلمه ای، سبد میوه، رومیزی و یا بطری هایی که با نخ کنف تزیین شده اند می توانند از جمله این وسایل باشند. شما می توانید از ظروف حصیری برای نگهداری قاشق و چنگال ها استفاده کنید. حتی می توانید پرده های آشپزخانه را حصیری انتخاب کنید. استفاده از وسایلی از جنس کنف و حصیر حسی از گرما و صمیمیت را به فضا می دهد. شما می توانید خلاقیت به خرج دهید و با استفاده از نخ کنف شیشه های مربا و شیشه های ادویه را تزیین کنید.

چاقوی برش کره

برش دادن کره همیشه یک معضل است. به ویژه اگر آن را تازه از یخچال یا فریزر در آورده باشید. یکی از این وسایل چاقوی برش کره می باشد. شما میتوانید با این چاقو کره را به راحتی برش دهید و با استفاده از همان چاقو آن را روی نان تست خود بمالید.

چاقوی برش کره دارای ساختاری کاربردی و ایمن می باشد
چاقوی برش کره دارای ساختاری کاربردی و ایمن می باشد

چاقوی برش دادن هندوانه از جالب ترین وسایل فانتزی آشپزخانه

این چاقو یکی از جذاب ترین وسایل فانتزی آشپزخانه است. شما می توانید این گجت را به طور مستقیم در گوشت هندوانه بچرخانید تا تکه های تقسیم بندی شده نصیبتان شود. استفاده از چاقوهای سنتی برای برش دادن هندوانه یک معضل خطرساز است. این ابزار حتی برای کودکان هم قابل استفاده و بسیار جذاب است. این چاقو هیچ خطری ندارد و دارای لبه های پلاستیکی گرد است. در عین حال نیاز به کثیف کردن ظرف نیست.

برای برش دادن هندوانه به چاقوی خطرناک نیازی نیست
برای برش دادن هندوانه به چاقوی خطرناک نیازی نیست

آب هندوانه گیر فانتزی

چه کسی می تواند به یک لیوان پر از آب هندوانه خنک و خوش طعم پاسخ منفی دهد؟ شما با استفاده از آب هندوانه گیر فانتزی که یکی از جذاب ترین وسایل فانتزی آشپزخانه است می توانید بی دردسر آبمیوه بگیرید. در واقع شما احتیاج به هیچ دستگاه برقی و پر سر و صدا ندارید و در کمال آرامش از این وسیله استفاده می کنید.

وسیله ای برای نگهداری اسکاچ و ابر ظرفشویی

یکی از جالب ترین وسایل فانتزی آشپزخانه این وسیله ارزان قیمت و بامزه است. شما هیچ گاه نباید اسفنج خیس را روی سینک بگذارید. استفاده از این وسیله زیبا و کمی خنده دار مانند این است که برای اسفنج ظرفشویی خود یک پاپیون زده باشید. یک رویای شیرین برای اسفنج شما!

حفظ نظافت اسفنج ظرفشویی با نگهدارنده اسفنج
حفظ نظافت اسفنج ظرفشویی با نگهدارنده اسفنج

نمک پاش و فلفل پاش فانتزی

یکی از وسایل فانتزی آشپزخانه که برای خرید آن نیازی نیست زحمت خاصی به خودتان بدهید فلفل پاش و نمک پاش است. این شیکرها در انواع طراحی های مختلف در بازار موجود هستند. استفاده از شیکرهای ساده با طراحی قدیمی و سنتی دیگر چندان متداول نیست. شما می توانید شیکرهای با طراحی های نوین و فانتزی برای آشپزخانه خریداری کنید.

ظرف مخصوص اسپری کردن روغن

اگر می خواهید غذایی که می پزید دارای ظاهری طلایی و سرخ شده باشد باید روغن را روی آن اسپری کنید. اسپری روغن یکی از جذاب ترین وسایل فانتزی آشپزخانه است. این وسیله هم ظاهر زیبایی دارد و هم مانع هدر رفتن روغن می شود. در عین حال غذای شما به کف ماهیتابه نخواهد چسبید.

اسپری روغن وسیله ای کاربردی برای طبخ غذا
اسپری روغن وسیله ای کاربردی برای طبخ غذا

خرد کن سیب

از دیگر وسایل فانتزی آشپزخانه خرد کن سیب است. اگر کودک تان هوس خوردن سیب کرده است می توانید در عرض یک ثانیه سیب را برای او برش دهید. کافی ست آن را روی سیب بگذارید و یک فشار رو به پایین بدهید.

استفاده از وسایل فانتزی آشپزخانه چه مزیتی دارد؟

وسایل فانتزی آشپزخانه فقط ظاهری زیبا و با نمک ندارند بلکه بسیار کاربردی هستند. این وسایل در عین داشتن ظاهری جذاب می توانند کار در آشپزخانه را برای شما آسان و در عین حال شیرین کنند. انواع مختلفی از وسایل کاربردی آشپزخانه وجود دارد که دارای ظاهری فانتزی هستند. این وسایل شوق آشپزی را در شما بیدار می کنند. نکته مهم دیگر در مورد استفاده از آن ها صرفه جویی در زمان است.

شما با استفاده از این وسایل می توانید میزان زیادی در وقت خود صرفه جویی کنید. بنابراین شاهد هدر رفتن زمان ارزشمند خود در آشپزخانه نخواهید بود. تعداد زیادی از این وسایل به شما کمک می کنند تا حرفه ای تر کار خود را انجام دهید. بنابراین کارایی شما در آشپزی بیشتر خواهد شد. این وسایل همچنین به حفظ بهداشت و نظم در آشپزخانه نیز کمک فراوانی می کنند. با استفاده از آن ها می توانید آشپزخانه ای شیک، رویایی و منظم داشته باشید.

نتیجه گیری

در این مطلب به تعدادی از وسایل فانتزی آشپزخانه اشاره شد. این وسایل تعداد نامحدودی دارند و بسیار گسترده هستند. طراحان هر روز ایده هایی جدید برای این وسایل می دهند. هدف از طراحی این وسایل فانتزی ایجاد راحتی و آسایش برای افراد در عین ایجاد سرگرمی است. استفاده از آن ها می تواند شما را سرگرم کند تا خستگی حاصل از کارها را کمتر حس کنید. این وسایل عمدتا دارای قیمت ارزانی هستند و به موجب استفاده از آن ها کارها در آشپزخانه سریع تر پیش خواهد رفت.

مقالات مرتبط

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب