کمد دیواری

کمد دیواری

یک کمد دیواری را چگونه توصیف می‌کنید؟ فضای بسته! یا سازه‌ای برای نگهداری وسایل یا تلفیقی از زیبایی ‌شناسی و عملکرد برای نگهداری وسایل! قطعا گزینه سوم، چراکه نصب کمد دیواری علاوه بر ایجاد نظم و ترتیب، اید‌ه‌ای عالی برای تغییر دکوراسیون داخلی است. کمد دیواری برای نگهداری لباس، لوازم شخصی، کفش یا هر چیز دیگری که باشد، برنامه‌ریزی و دقت در طراحی آن می‌تواند هر سانتی‌متر از اتاق را به فضایی ایده‌آل برای قرار دادن انواع وسایل مبدل سازد.

تنوع رنگ‌ها و سبک‌های کمد دیواری از کمد دیواری ساده گرفته تا کمد دیواری ریلی ، کمد دیواری مدرن، کمد دیواری آینه دار و… امکان طراحی و نصب آن مطابق با انواع سلیقه‌ها و فضاها را فراهم کرده است.

اگر در فکر نصب یک کمد دیواری جدید و به روز در فضای داخل خانه یا محیط کار خود هستید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

1

کمد دیواری جدید

این روزها کمد دیواری جزئی جدایی‌ناپذیر از طراحی دکوراسیون داخلی است که در طرح‌های شگفت‌انگیز و جدید با ویژگی‌های منحصربه‌فرد عرضه می‌شوند. طراحی مدل کمد دیواری جدید به گونه‌ای است که…

2

کمد دیواری اتاق خواب

کمد دیواری یکی از مبلمان اصلی اتاق خواب است که نقش مهمی در سامان‌دهی لوازم ضروری و همچنین محافظت از آن‌ها در برابر هر گونه آسیب ایفا می‌کند. یک دکوراسیون شیک و در عین حال کاربردی مطابق با…

3

انواع کمد دیواری

نصب کمد دیواری یک ایده دکوراسیون بی‌نظیر با فضای ذخیره‌سازی طراحی چند‌وجهی است که حتی می‌توان از آن به‌عنوان یک اتاق درون یک اتاق بزرگتر یاد کرد. اما قبل از انتخاب یک کمد دیواری ابتدا بهتر است…

نیاز به مشاوره دارید؟

همین الان با مشاورین سیبارون تماس بگیرید:

0935-1303834 مشاوره رایگان واتس اپ

کمد دیواری جدید

از شلوغی و آشفتگی دائمی خانه خود خسته شده‌اید. وقت آن است که از هدر رفتن زمان برای جستجوی وسایل در این همه شلوغی خودداری کنید و به فکر نصب یک کمد دیواری جدید باشید.

این روزها کمد دیواری جزئی جدایی‌ناپذیر از طراحی دکوراسیون داخلی است که در طرح‌های شگفت‌انگیز و جدید با ویژگی‌های منحصربه‌فرد عرضه می‌شوند. طراحی مدل کمد دیواری جدید به گونه‌ای است که در مقایسه با مدل‌های سنتی جای کمتری را اشغال می‌کنند و در عین حال تنوع رنگ و طرح فوق‌العاده‌ای دارند.

برای نمونه کمد دیواری جدید اتاق خواب یک فضای چند وجهی با کشوها، قفسه‌ها و فضاهای کوچک و بزرگ است که می‌توان از آن برای تعبیه میز آرایش، آویزان کردن لباس‌ها، نگهداری لباس‌های تا شده، پتو، حوله و سایر وسایل استفاده کرد.

طرح کمد دیواری جدید علاوه بر سهولت استفاده، با هر فضایی سازگار هستند و مقاومت بالایی در برابر سایش، فشار یا آسیب دارند.

کمد دیواری اتاق خواب

همه ما می‌دانیم که اتاق خواب باید جایی راحت و امن برای آسایش باشد، مکانی که در پایان یک روز طولانی بتوانید در آن استراحت کنید و خستگی روزانه را بدر کنید. اما اگر این فضا به‌واسطه وجود انواع لباس و سایر وسایل ریز و درشت، شلوغ و درهم برهم باشد، می‌تواند آرامش شما را مختل سازد. اینجاست که نصب یک کمد دیواری اتاق خواب می‌تواند کمک‌کننده باشد.

کمد دیواری یکی از مبلمان اصلی اتاق خواب است که نقش مهمی در سامان‌دهی لوازم ضروری و همچنین محافظت از آن‌ها در برابر هر گونه آسیب ایفا می‌کند. یک دکوراسیون شیک و در عین حال کاربردی مطابق با سلیقه و سبک زندگی شما.

طراحی کمد دیواری اتاق خواب تنها یک گزینه برای جلوگیری از شلوغی‌ و درهم برهمی نیست، بلکه می‌توانند یک نقطه کانونی زیبایی در اتاق خواب شما باشند. کمد دیواری چه از منظر عملی و چه زیبایی ‌شناختی، موثرترین و کارآمدترین راه برای استفاده از فضای داخل اتاق خواب است.

نصب یک کمد دیواری مدرن ریلی با رنگ روشن و درهای شیشه‌ای یا آینه‌ای، بهترین ایده برای کمد دیواری اتاق خواب کوچک است. چراکه نیازی به فضا برای باز کردن در ندارد و از طرفی رنگ روشن و درب آینه‌ای می‌تواند این فضای کوچک را بزرگتر نشان دهد. کمدهای دیواری اتاق را می‌توان با مواد، چراغ‌ها و اکسسوری‌های ‌مختلف ترکیب و امکانات بی‌نظیری را ایجاد کرد.

انواع کمد دیواری

نصب کمد دیواری یک ایده دکوراسیون بی‌نظیر با فضای ذخیره‌سازی طراحی چند‌وجهی است که حتی می‌توان از آن به‌عنوان یک اتاق درون یک اتاق بزرگتر یاد کرد. اما قبل از انتخاب یک کمد دیواری ابتدا بهتر است نیازهای خود را موردارزیابی قرار دهیم. چراکه انتخاب یک مدل و طرح متناسب با فضا و نیاز، یک گزینه کلیدی در سودمندی و کارآیی کمد دیواری بشمار می‌رود.

گزینه‌های زیادی برای خرید کمد دیواری وجود دارد که علاوه بر ظاهر، کارایی‌های متنوعی نیز دارند. به این فکر کنید که بیشتر چه نوع لباس‌هایی دارید، آیا به رخت‌آویز بیشتر نیاز دارید یا کشو، آیا به فضای زیادی برای وسایل حجیم مانند رختخواب و حوله نیاز دارید؟ خوشبختانه گزینه‌های زیادی برای ایجاد یک دکوراسیون زیبا همراه با ذخیره‌سازی، سامان‌دهی وسایل مطابق با سبک زندگی و سلیقه شما وجود دارد. اگر به فکر نصب یک کمد دیواری هستید و در انتخاب نوع کمد دیواری مردد هستید، می‌توانید این چند گزینه را در نظر بگیرید:

کمد دیواری ریلی

کمد دیواری ریلی برداشتی مدرن از سبک‌های سنتی کمد دیواری هستند. یک انتخاب عالی با ظاهری مدرن برای نهایت استفاده از فضای اتاق. کمد دیواری ریلی برخلاف دیگر کمدهای دردار، فضای کمتری را اشغال می‌کند و برای فضاهای کوچک بسیار ایده‌آل است. تنوع رنگ، طرح و مدل این کمدها، شرایط یک انتخاب راحت، ایده‌آل و هماهنگ با دکوراسیون داخلی اتاق خواب را برای هر سلیقه را فراهم ساخته است.

کمد دیواری مدرن

وقتی نوبت به ایده‌های جدید و کاربردی در طراحی دکوراسیون داخلی می‌رسد، طراحی کمد دیواری مدرن در صدر فهرست قرار می‌گیرد. هرچند برخی افراد ممکن است دکوراسیون‌های سنتی را ترجیح دهند، برخی دیگر به دنبال عناصر زیباشناختی مدرن مطابق، با طراحی و مبلمان منزل خود هستند.

به‌طور کلی تمرکز طراحی به سبک مدرن بیشتر بر عملکرد و کاربرد است. امروز طرح‌های خلاقانه کمد دیواری مدرن به یک گزینه فوق‌العاده کاربردی در طراحی دکوراسیون داخلی تبدیل شده است که علاوه بر ظاهر شیک و زیبا، فضایی مناسب و کارآمد برای نگهداری انواع لباس‌های رسمی، لباس‌های غیررسمی، کت، کفش، لوازم جانبی، وسایل منزل و… را در اختیار شما قرار می‌دهد. خوشبختانه تنوع وسیع این کمدها، انتخاب یک مدل و طرح متناسب با نیاز را آسان ساخته است. رنگ‌ها و طرح‌های متنوع کمدهای دیواری مدرن هر فضا و هر سلیقه‌‌ای را پوشش می‌دهند و با کمی دقت و ظرافت در طراحی می‌توان شاهد تاثیرات زیاد آن در کوچک و بزرگ نشان دادن فضا بود.

کمد دیواری ساده

در حالی که برخی دنبال فضای داخلی شلوغ پلوغ و پر زرق و برق هستند، برخی همیشه سادگی را ترجیح می‌دهند و معتقدند طرح‌های ساده هیچوقت خسته‌کننده نمی‌شوند و به قول معروف از مد نمی‌افتند. همه چیز به سلیقه و سبک زندگی شما بستگی دارد. اگر شما هم از طرفداران کمد دیواری ساده هستید، نگران نباشید حتی این کمدهای دیواری ساده نیز طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی دارند. کمد دیواری لولایی چوبی یکی از انواع کمد دیواری ساده است که سالیان سال است با زندگی انسان‌ها عجین شده‌اند و امروزه نیز طرح‌ها و رنگ‌های متنوع آن همچنان محبوبیت خاصی در بین مردم دارند.

کمد دیواری جدید

افزایش شهرنشینی و کوچک شدن فضای زندگی، استفاده از کمد دیواری جدید ریلی با درب شیشه‌ای یا آینه‌ای را به یکی از گزینه‌های ایده‌آل برای نهایت استفاده از فضاهای کوچک تبدیل کرده است. یکی ایده پرطرفدار در طراحی کمد دیواری جدید اتاق خواب، استفاده از چراغ‌های موضعی در بالای کمد است که به فضای داخلی اتاق خواب زیبایی و درخشش خارق‌العاده‌ای می‌بخشد.

قیمت کمد دیواری

قیمت کمد دیواری بسته به نیاز شما می‌تواند، متفاوت باشد. قیمت کمد دیواری بر حسب متر مربع محاسبه می‌شود و اندازه، پیچیدگی طرح و متریال مورداستفاده از فاکتورهای کلیدی تاثیرگذار در قیمت پایانی آن دارد. به خاطر داشته باشید که نصب کمد دیواری از بسیاری جهات مفید است. خرید کمد دیواری با کیفیت یک سرمایه‌گذاری هوشمندانه است که می‌توان برای سالیان متمادی از آن سود برد و حتی هنگام فروش خانه نیز از مزایای آن بهره‌مند شد. بنابراین قیمت کمد دیواری باکیفیت هرچه که باشد ارزش سرمایه‌گذاری را دارد.

استفاده از یک شرکت معتبر با طراحان و مشاوران خبره و باتجربه اولین گام برای برنامه‌ریزی و خرید کمد دیواری باکیفیت و ماندگار مطابق با فضا و نیازهای منحصربه‌فرد شما است. ما با تمام این خصوصیات در اینجاییم و حاضریم تمام تجربیات خود در زمینه طراحی و ساخت انواع کمد دیواری را در اختیار شما عزیران قرار دهیم. برای مشاوره در زمینه طراحی کمد دیواری اتاق خواب و استعلام دقیق قیمت کمد دیواری، قیمت کمد دیواری اتاق خواب می‌توانید با شماره‌های مندرج در سایت سیبارون تماس حاصل فرمایید.

کلام پایانی

کمد دیواری بخشی مهم و کاربردی از دکوراسیون خانه شماست. چه هدف شما نصب یک کمد دیواری تک رنگ و مینیمالیستی برای اتاق خواب یا یک موتیف ابرقهرمانی برای اتاق بچه‌ها باشد، گزینه‌های زیادی برای خرید کمد دیواری مطابق با سلیقه و هدف شما در دسترس است. با کمی دقت در انتخاب می‌توانید یک فضای کوچک در هر بخش خانه را به جایگاهی برای نگهداری انواع وسایل مبدل سازید. امیدواریم توانسته باشیم گامی هرچند کوچک برای راهنمایی شما در زمینه خرید کمد دیواری ایده‌آل برداشته باشیم.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *